Διαθέσιμες θέσεις εργασίας

Η Θημωνιά στο Πέρα Χωριό Νήσου ζητά για άμεση εργοδότηση υπάλληλο για εργασία στην καντίνα της σχολής Φόρουμ

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ –

  1. Ακεραιότητα χαρακτήρα.
  2. Ομαδικό πνεύμα εργασίας

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

  1. Εξυπηρέτηση
  2. Ταμείο
  3. Καθαριότητα

ΑΠΟΛΑΒΕΣ

  1. Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών
  2. Πέντε μέρες εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)

Για προσωπικό ραντεβού σας παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο  Email: info@thimonia.com.cy ή φαξ: 22525501

Το Αρτοποιείο, εστιατόριο, καφέ «Θημωνιά» στο Πέρα Χωριό-Νήσου το οποίο δραστηριοποιείται στους τομείς της αρτοποιίας, ζαχαροπλαστικής και επισιτισμού, ζητά να προσλάβει:

  1. Προσωπικό για μόνιμη απασχόληση ως Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών, Μπαρίστα ή Σερβιτόρος. Ο αρχικός μισθός θα κυμαίνεται μεταξύ 1100 – 1250 ανάλογα με την πείρα, τα προσόντα και τα ωράρια που θα συμφωνηθούν.
  • Βασικά καθήκοντα για Λειτουργούς Εξυπηρέτησης Πελατών: Διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών καθώς και η διεκπεραίωση των σχετικών εργασιών εντός του καταστήματος.
  • Βασικά καθήκοντα για Μπαρίστα: Παρασκευή και σερβίρισμα ζεστών και κρύων ροφημάτων ή/και η διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών.
  • Βασικά καθήκοντα για Σερβιτόρους: Ενημέρωση των πελατών για το μενού των φαγητών και ποτών μας, την πραγματοποίηση προτάσεων με βάση τις προτιμήσεις τους, τη λήψη και διεκπεραίωση παραγγελιών.

  1. Προσωπικό για μερική απασχόληση ως Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών ή Μπαρίστα για Σάββατα ή/και Κυριακές με ωράριο 09:00 – 18:00 ή άλλο που θα συμφωνηθεί. Διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών καθώς και η διεκπεραίωση άλλων εργασιών εντός του καταστήματος. Ελάχιστος Μισθός 6/ώρα.

Ως ΘΗΜΩΝΙΑ, εκτιμούμε, επιβραβεύουμε και ενθαρρύνουμε μέλη της ομάδας μας τα οποία έχουν πάθος με τις επισιτιστικές τέχνες, την οικογένεια και την κοινότητα και είναι αφοσιωμένοι στο να κάνουν τη δουλειά τους όσο καλύτερα γίνεται!

Προσφέρεται πενθήμερη εργασία, ΜΕ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΩΡΑΡΙΟ για όλη τη χρονιά.

Απαραίτητα προσόντα προσωπικότητας:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Αποτελεσματική λειτουργία σε ομάδα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας. Η πείρα σε παρόμοια θέση ή/και πτυχίο πανεπιστημίου σε συναφείς κλάδους θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δυνατότητες ανέλιξης σε σύντομο χρονικό διάστημα.
  • Προγραμματισμένη τακτική επιμόρφωση σε θέματα προσωπικής ανάπτυξης.

Για προσωπικό ραντεβού σας παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο  Email: multigrain@thimonia.com.cy ή φαξ: 22525501

  1. Μία (1) θέση Αποθηκάριου. Αρχικός μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων

-Απολυτήριο Λυκείου.

-Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

– Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή.

-Ακεραιότητα χαρακτήρα. -Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

– Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων.

-Διαχείριση αποθεμάτων.

-Διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους μέσω λογισμικού προγράμματος.

-Έλεγχος απογραφής αποθεμάτων.

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας.
  • Σχετική προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ταμείο.

  • 5 μέρες εργασία.
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (από €1.100 ) αναλόγων προσόντων και πείρας

Baristas.

ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση.
  • Kαλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής Γλώσσας.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 1ος χρόνου.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

  • Καθήκοντα Barista.

Η Εταιρεία προσφέρει

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ –          Απολυτήριο Λυκείου.-          Άδεια οδήγησης.-          Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες.-          Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.-          Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση.-          Ακεραιότητα χαρακτήρα.-          Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

–          Προετοιμασία και διανομή ετοίμων προϊόντων με μοτοσυκλέτα ή αυτοκίνητο.-          Τήρηση των κανονισμών ασφάλειας και υγείας.

ΑΠΟΛΑΒΕΣ

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγων προσόντων και πείρας.

Για προσωπικό ραντεβού σας παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο  Email: info@thimonia.com.cy ή φαξ: 22525501

Δήλωση εκδήλωσης ενδιαφέροντος